zdjecie 8196
zdjecie 8196

Szwaradzki i Macyra odchodzą z Energi Net Ostrołęka

Siatkówka 06 czerwca 2018 13 Komentarzy

Patryk Szwaradzki i Jakub Macyra nie będą już zawodnikami Energi Net Ostrołęka. Obaj podążyli śladem trenera Mateusza Mielnika i przenieśli się do Ślepska Suwałki.

Patryk Szwaradzki i Jakub Macyra nie będą już zawodnikami Energi Net Ostrołęka. Obaj podążyli śladem trenera Mateusza Mielnika i przenieśli się do Ślepska Suwałki.

- Nie ukrywam, ze jednym z głównych powodów było przejście do Suwałk trenera Mateusza Mielnika. Bardzo dobrze nam się współpracowało przez ostanie dwa sezony. Jestem zawodnikiem młodym, który cały czas chce się rozwijać, a tym klubie, czyli Ślepsku i z tym trenerem – Mateuszem Mielnikiem, będę miał ku temu najlepsze warunki - powiedział Patryk Szwaradzki (na zdjęciu) w rozmowie z serwisem slepsksuwalki.pl. W Ostrołęce występował przez trzy sezony, stając się czołowym zawodnikiem drużyny.

- Ślepsk to czołowy klub I ligi, z ambicjami włączenia się do walki o awans do Plus Ligi. Gdzie zatem, jeżeli nie w ambitnym klubie, w bardzo dobrych warunkach, z bardzo dobrym trenerem może rozwijać swoje umiejętności i nabierać doświadczenia zawodnik, który poznał już smak gry w siatkarskiej ekstraklasie i chce do niej wrócić na długo. Taką szansę widzę w Ślepsku i dlatego tu będę grał - dodaje Jakub Macyra.

Co w drużynie Energi Net Ostrołęka? Na razie słychać niewiele - klub opracowuje strategię na nowy sezon i poszukuje trenera, który poprowadziłby drużynę. Więcej o klubie w naszym czwartkowym i piątkowym serwisie sportowym. Zapraszamy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
10:11, 06 czerwca 2018

Gość

To było wiadome


...
10:53, 06 czerwca 2018

Kibic neutralny

No i po drużynie. Ciekawe co zarząd teraz wymyśli. Moim zdaniem nie ma co się upierać na ten awans. Umówmy sie, 1 liga nie dla nas. Nie udało sie 2 lata, poszła ogromna kasa, czas zacząć grać swoją młodzieżą nawet kosztem spadku do 3 ligi. Idźmy drogą Nike.


...
11:23, 06 czerwca 2018

iwona

Dwóch   odeszło   dobrze  może uda im sie  rozwinąc . Zobaczymy czy Ggrający Prezes  w  Suwałkach ma ochotę na  grę bo jeśli tak to pewnie  PSz  będzie spędzał  większość  czasu na ławce  ale oby nie . W tym roku poziom I ligi się pewnie podniesie . I nie łatwo będzie znaleźć miejsce  w  podstawowych szóstkach.
Myślę   podobnie  jak kibic  powyżej nie ma się co spinać,  może  jakoś  uda się zagrać w  II giej lidze    poziom   zespołów  z  końca ligi był  iście podwórkowy


...
11:56, 06 czerwca 2018

Gość

jest taki piłkarz Piotr Kubat bardzo wysoki i ma twarde ręce, pogadajcie to może by zagrał w lidze


...
15:22, 06 czerwca 2018

kibic

To dopiero początek, kolejni zawodnicy są już po rozmowach (kontrakty) lub w ich trakcie. Zarząd milczy i zawodnicy powoli muszą podejmować decyzje. Marne widoki dla Energi i o jakiej młodzieży wy mówicie ? Kadetach czy młodzikach, ja obstawiam wersję oldbojów tylko kto będzie przychodził na mecze, a granie przy pustej sali chyba nie ma sensu.


...
15:31, 06 czerwca 2018

do kibic neutralny

A co żeś myślał że pod dwóch sezonach których nasi zasłużyli na awans ,a zrobieni zostają w ch.uja będą tu jeszcze grać ? Nie ma takiej opcji. Czekałem osobiście na info kogo Mielnik zabiera do Suwałk.
Czy poszła ogromna kasa ? Nie wiem. Zawodnicy na kontraktach takie śmieszne pieniądze dostają a klub ponad 300 tys dotacji -  żenua po prostu. Zarząd napycha sobie z dotacji kasę do swoich kieszeń.... ,a dla zawodników i sztabu gó.wno. Zauważ też że nie ma tu nawet swojej młodzieży. Chcesz młodzież to reaktywuj Volleya.
Myślę że jeszcze nie byłoby złe powalczyć o awans ,ale jak jego brak to definitywny kranik. Ale myślę że będzie to drużyna budowana aby po prostu tylko była.


...
15:37, 06 czerwca 2018

Gość

Można też pogadać z Waldkiem Wołoszem i Krzyśkiem Szczecińskim,  może Andrzej Dudziec też by pograł


...
15:43, 06 czerwca 2018

Kibic neutralny

Tym klubem w końcu powinien się ktoś zająć.  


...
20:46, 06 czerwca 2018

Gość

Czy oni prowadzą dokumentacje w ogóle ?


...
21:32, 06 czerwca 2018

Tym

Tym klubem powinni zająć się kibice. Najlepiej to kibice narwi.  


...
22:39, 06 czerwca 2018

?

Ciekawe jak uzasadniają wydatki. Mam nadzieję że "zarząd" nie jest tak bezczelny jak działacze byli narwi i nie bierze kasy za ten burdel organizacyjny i olewanie trenera, zawodników. Nie stać ich było nawet na wyjazd na finał, nasi grali 4 dni a biedacy nie znaleźli chwili żeby tam być. To cały ich  obraz , pokazali że mają to w dupie.


...
23:06, 06 czerwca 2018

all

Tak wygląda sport za pieniądze, bez własnego zaplecza.


...
06:37, 07 czerwca 2018

Były kobic

zawsze zaległości....zawsze brak...zawsze mało....zawsze w przyszłym sezonieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.