zdjecie 8733
zdjecie 8733

Szybka robota SPS Volley. Lider IV ligi znów w Ostrołęce (tabela)

Siatkówka 21 lutego 2021 0 Komentarzy

Lekko, łatwo i przyjemnie - tak wyglądał kolejny mecz SPS Volley Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi. Siatkarze z Ostrołęki wygrali 3:0 i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. 

Lekko, łatwo i przyjemnie - tak wyglądał kolejny mecz SPS Volley Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi. Siatkarze z Ostrołęki wygrali 3:0 i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. 

Spotkanie z Olympem Błonie toczyło się pod dyktando Volleya. Gospodarze nie dali żadnych szans rywalom, wygrywając w każdym secie zdecydowanie. W pierwszej odsłonie doszło nawet do prawdziwej demolki wynikiem... 25:7.

Była to 10. wygrana w 11. meczu Volleya w tym sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty zajmują pierwsze miesce w tabeli.

Tabela IV ligi:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1SPS Volley Ostrołęka112910317
2KS Huragan Wołomin122893319
3KPS Siedlce II102482612
4KPS Płock112282719
5KS Halinów112172617
6MUKS Tie-Break Piastów131762326
7Olymp Błonie141031736
8KS Siatkarz Ząbki12721533
9SPS GOSiR Mrozy1210736
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.