zdjecie 8073

Szymon Załęski mistrzem Ostrołęki!

Inne 12 grudnia 2018 0 Komentarzy

Szymon Załęski z III LO został mistrzem Ostrołęki w tenisie stołowym! Zawody podsumowano wczoraj w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Szymon Załęski z III LO został mistrzem Ostrołęki w tenisie stołowym! Zawody podsumowano wczoraj w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Do XVII Mistrzostw Ostrołęki Szkół Średnich w Singlowym Tenisie Stołowym Mężczyzn zgłosiło się 52 zawodników z siedmiu ostrołęckich szkół. Zawodnicy zostali rozlosowani do drabinki 64-osobowej. Walka odbywała się do dwóch wygranych setów (do 11pkt.) i do dwóch przegranych meczów.

Rozstawieni zawodnicy - faworyci: Damian Kęszczyk, Kuba Dudziec, Andrzej Zych i Sebastian Józwik nie dawali szans rywalom, ale tylko do pewnego etapu rozgrywek.

W meczu finałowym spotkali się Szymon Załęski i Sebastian Zych. Ten pierwszy wywalczył tytuł Mistrza Ostrołęki a przegrany mógł zawalczyć jeszcze o drugie miejsce z Damianem Struniawskim. Na czwartym miejscu pozostał Michał Niedżwiedzki, który w meczu o trzecie miejsce przegrał ze Struniawskim. Czterech najlepszych zawodników zostało udekorowanych pamiątkowymi dyplomami, a trzy pierwsze medalami i pucharami.

Organizatorem Mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Kolejne zmagania tenisistów już w środę i czwartek 12 i 13 grudnia - tym razem zagrają panowie i panie drużynowo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.