Wiemy już, jak będą wyglądały stroje Narwi Ostrołęka w sezonie 2019/20. Klub zaprezentował projekt koszulki meczowej. Co ważne, można taką koszulkę zamówić.
Koszulki na nowy sezon dla Narwi Ostrołęka przygotuje firma Keeza - polski producent odzieży sportowej. Koszulka ma nowoczesny design, jest utrzymana w niebiesko-czerwonych barwach klubu.
Taką koszulkę można zamówić. Koszt koszulki wynosi 99 złotych, a całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na finansowanie działalności klubu.
Zainteresowani mogą zgłaszać się:
– poprzez maila media@narew.ostroleka.pl;
– na Facebooku – tutaj;
– lub bezpośrednio u członków zarządu Narwi.
Piłkarzy w nowych koszulkach zobaczymy już na pierwszym meczu ligowym - 15 sierpnia ze Żbikiem Nasielsk.
Komentarze
Do do wyzej
Te od smaków odejdź od kompa.
Kibic
Lyzwa w Narwi ?
do wyżej
Brawo My....do działaczy Korony zapraszamy na jutrzejszy sparing będziecie mogli zobaczyć waszych byłych zawodników np. łyżwę marę słowika jastrzębskiego w Troszynie są już staszczuk kowalczyk skorup górski a to podobno jeszcze nie koniec ucieczki z tonącego okrętu.....powodzenia
A propo
A pro po koszulek to podobno odnalazła się jedna niebieska zabrania 13 sto latkowi. Brawo wy.
ddd
Transfery będą w swoim czasie nie przeżywaj
Aaaaa
Fajne koszulki ale transferów brak!
YYY
Do Xxx ...może już dziś sie okaze że te twoje 9.99 to super kasa bo twojego klubu nie bedzie w senioskiekiej pilce Narew nidgy nie zginie
Xxx
9,99 zł na takie kopanie tyle warta ta koszulka....
...
Te co były mecze grane w tym i poprzednim sezonie?
Do kor
Jakie żółte??
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.