Tak się odrabia straty! Orz Goworowo lepszy od MKS II Przasnysz

Piłka nożna 14 października 2023 2 Komentarze

Orz Goworowo pokonał MKS II Przasnysz 5:3 w spotkaniu 9. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Było to piąte zwycięstwo Orza w tym sezonie.

Mecz ropoczął się dobrze dla ekipy Orza, bo już w 4. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Zięba. Jednak po 12 minutach było już 1:2, a goście podwyższyli prowadzenie w 43. minucie. Wynik 1:3 nie nastrajał optymizmem, ale właśnie wtedy rozpoczęła się mocna pogoń ekipy Orza Goworowo.

Jeszcze przed przerwą gol kontaktowy Cezarego Gęsicha, a w drugiej połowie końcówka była naprawdę zabójcza w wykonaniu Orza: w 70. minucie Bartłomiej Majkowski trafia na 3:3, trzy minuty później na prowadzenie gospodrze wychodzą za sprawą Bartosza Zmierczaka, a pod koniec meczu wynik ustala jeszcze Jakub Zięba. Było 1:3, skończyło się 5:3 - tak trzeba odrabiać straty!

Orz Goworowo - MKS II Przasnysz 5:3 (2:3)

• 1:0 Zięba