Tak walczy rywal Zyśka. Rekord niezły, lecz ma kłopoty z niepokonanymi (wideo)

Sporty walki 22 listopada 2021 0 Komentarzy

Już w sobotę 27 listopada w Ostrołęce odbędzie się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru Przemysław Zyśk "Ostrołęcki Taran" zmierzy się z Juanem Ruizem z Wenezueli. Przed ostrołęczaninem największe wyzwanie w karierze.

Juan Ruiz ma 35 lat, a na zawodowym ringu debiutował w lipcu 2006 roku w Panamie. Po kilku udanych pojedynkach stoczył dwie walki w Niemczech, obie wygrał na punkty, choć nie miał wymagających rywali. Długa seria zwycięstw spowodowała, że pod koniec 2016 roku Ruiz trafił na amerykańskie ringi. W Ontario i Las Vegas zaprezentował się bardzo dobrze - najpierw pokonał Wilbertha Lopeza, później Fernando Carcamo (obaj mieli dodatnie rekordy). Pierwszej porażki doznał przy rekordzie 21-0, wówczas w Stanach Zjednoczonych zmierzył się z niepokonanym wówczas Alexandrem Basputinem z Rosji.

Łącznie "El Nino" w zawodowej karierze poniósł pięć porażek. I tu ciekawostka - wszystkie z niepokonanymi wcześniej zawodnikami. Wenezuelczyk, mieszkający na codzień w Meksyku, ma wyraźny problem, gdy przeciwko niemu staje zawodnik bez skazy w rekordzie. Pięć razy mierzył się z takimi zawodnikami i wszystkie te walki przegrał.

Ostatni pojedynek Ruiz stoczył we wrześniu 2021 r. w meksykańskiej Tijuanie. Pokonał wówczas Jose Apodacę przed czasem. Robota była szybka, ale i rywal niezbyt wymagający (bilans 6 zwycięstw, 14 porażek, 3 remisy). W Ostrołęce będzie mu zdecydowanie trudniej - Zyśk nie tylko jest niepokonany, ale też będzie miał za sobą doskonałą publikę.

Knockout Boxing Night 19. Bilety w sprzedaży

Dla Przemysława Zyśka pojedynek z Wenezuelczykiem w Ostrołęce będzie największym wyzwaniem w karierze i możliwą przepustką do naprawdę poważnych walk. Gala już 27 listopada w Ostrołęce.

Ceny biletów na trybuny zaczynają się od 60 zł. Inne wejściówki na trybuny kosztują 120 i 140 zł. Pozostałe miejsca dostępne są na płycie wokół ringu. Tu ceny startują od 150 zł, przez 160, 180, 200, 250, do 400 złotych - w zależności od miejsca.

Najdroższe są pakiety VIP. Kosztują 800 i 1000 złotych.

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.