Takie powinny być derby! W Goworowie 5:4 dla Świtu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 06 października 2024 0 Komentarzy

W meczu pełnym emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, Świt Baranowo odniósł spektakularne zwycięstwo nad Orzem Goworowo. Derby powiatu ostrołęckiego w B Klasie zakończyły się wynikiem 5:4 dla gości, którzy po pierwszej połowie prowadzili 3:2.

Spotkanie w Goworowie było prawdziwym świętem piłki nożnej. Obie drużyny od początku zagrały bardzo ofensywnie, co zaowocowało wieloma emocjonującymi momentami. Już w pierwszej połowie kibice obejrzeli aż pięć bramek.

Po zmianie stron tempo gry nie spadło. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Obie drużyny dążyły do zdobycia bramki, co przełożyło się na wysoką skuteczność. Zawodnicy Świtu Baranowo wykazali się minimalnie większą skutecznością i ostatecznie to oni cieszyli się z trzech punktów, wygrywając 5:4.

Bramki dla Orza Goworowo zdobyli: Grabowski - dwie, Zięba i Sujkowski. Bramki dla Świtu Baranowo zdobyli: Gacioch - dwie, Kowalczuk, Olender i Gąska. Mecz ten dostarczył kibicom wielu wrażeń, a obie drużyny zaprezentowały ofensywny styl gry. I tak mają wyglądać derby!

Orz Goworowo - Świt Baranowo 4:5 (2:3)