Tancerze Atrii wystąpili w Koninie

Inne 18 listopada 2020 0 Komentarzy

Za nami Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Latynoamerykańskich oraz Mistrzostwa Polski w klasie B. Ostrołękę w Koninie reprezentowali Klara Radecka z Filipem Radeckim oraz Eliza Bednarczyk z Mateuszem Wielgolińskim.

Za nami Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Latynoamerykańskich oraz Mistrzostwa Polski w klasie B. Ostrołękę w Koninie reprezentowali Klara Radecka z Filipem Radeckim oraz Eliza Bednarczyk z Mateuszem Wielgolińskim.

Zawody odbywały się bez udziału publiczności. Jak poszło ostrołęckim parom trenowanym przez Katarzynę Orlicką? Oddajemy głos klubowi UKS Atria - oto relacja:

Dla Klary i Filipa jest to pierwszy rok startowy w starszej kategorii wiekowej 14-15 lat. Nie zmieniło to jednak faktu, iż tradycyjnie stanęli na wysokiści zadania. Zostali finalistami Mistrzostw Polski w klasie B styl standard. Zrealizowali również założenia na pierwszy rok rywalizacji w Mistrzostwach Polski w Tańcach Latynoamerykańskich Junior. Uplasowali się na 14. miejscu, docierając niemalże do półfinału najlepszych par w Polsce. Dla Elizy i Mateusza był to pierwszy start w tak prestiżowej imprezie. Nasi najstarsi reprezentanci wywalczyli 16. miejsce w Mistrzostwach Polski Standard, klasa B Dorośli. Dla wszystkich zawodników był to trudny ośmiomiesięczny okres bez rywalizacji sportowej. W wyjątkowym pandemicznym czasie znalezienie motowacji do podjęcia treningów i przygotowania się do zawodów, których organizacja jest niepewna, to prawie heroizm. Brawa dla naszych dzieciaków, które znalazły w sobie chęci i determinację, by systematycznie pracować. Młodzi, prawdziwi atleci.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.