Tancerze KTT Fan z medalami w Augustowie

Inne 11 czerwca 2015 Komentarzy

7 czerwca w Augustowie odbył się turniej taneczny Promenada Cup. W zawodach udział wzięli także reprezentanci Ostrołęki w osobach członków Klubu Tańca Towarzyskiego FAN, działającego przy Ostrołęckim Centrum Kultury. Osiągnęli oni wiele wartościowych rezultatów.

Pierwsze miejsce w kategorii 8-9 G zajęła para Antoni Wawrzyński - Hanna Żebrowska. Awans do klasy tanecznej D stał się udziałem Wiktora Śliwowskiego i Angeliki Staszewskiej, startujących w kategorii 10-11 E. Drugie miejsce w tej samej kategorii zajęli Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 12-13 D na czwartym miejscu w tańcach standardowych i na trzecim w latynoamerykańskich zawody ukończyli Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit.

Drugą lokatę wśród par w kategorii 14-15 E uzyskali Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata. Dobrze spisała się także para Łukasz Błaszczyk - Natalia Podbielska. Zajęli oni czwarte miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii pow. 15 B oraz trzecie miejsce w kategorii open.