Taneczne debiuty UKS Atria w Olecku

Inne 21 czerwca 2016 Komentarzy

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Lega Cup 2016 o Puchar Burmistrza Olecka okazał się szczęśliwy dla tancerzy UKS Atria Ostrołęka. Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik zdobyli złoty medal, a w rywalizacji z innymi parami po raz pierwsi mogli sprawdzić się ostrołęccy debiutanci.

Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik wywalczyli pierwsze miejsce w kombinacji ośmiu tańców 12-13 lat, klasa taneczna E. W zawodach debiutowali również najmłodsi tancerze UKS Atria: Jaś Śniadach – Oliwia Mróz, Alan Świderek – Klaudia Mróz oraz Krzysztof Pabich – Łucja Sakowska, którzy uplasowali się ex aequo na drugim miejscu w kombinacji czterech tańców, kategoria wiekowa 8-9 lat, klasa H.

Zawody odbyły się 18 czerwca w Olecku. Tancerze reprezentują UKS Atria, działający przy Klubie Lokator OSM. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.