Taneczne sukcesy zawodników KTT FAN

Inne 31 marca 2015 Komentarzy

W ostatni weekend marca pary z Klubu Tańca Towarzyskiego FAN brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Ełku. Nie obyło się bez sukcesów w postaci wielu miejsc na podium!

28 marca odbył się taneczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełk. W kategorii 10-11 E pierwsze miejsce zajęła ostrołęcka para Wiktor Śliwowski - Angelina Staszewska, natomiast na drugim miejscu uplasowała się druga z par KTT FAN - Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 E trzecie miejsce zajęli Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata. Wśród par kategorii powyżej 15 B LA pierwsze miejsce uzyskała para Łukasz Łaszczyk i Natalia Podbielska.

To jednak nie koniec sukcesów tancerzy klubu działającego przy Ostrołęckim Centrum Kultury. W niedzielnym Turnieju Par Rekreacyjnych o Statuetkę Dyrektora SP nr 2 w Ełku również nie zabrakło dobrych rezultatów. W kategorii 8-9 G drugie miejsce zajęła para Filip i Klara Radeccy, w tej samej konkurencji na czwartym miejscu znaleźli się Antoni Wawrzyński i Hanna Żebrowska. Dodatkowo, w kategorii 12-13 G pierwsze miejsce uzyskała para Szymon Nosek - Julia Borkowska.

Klub Tańca Towarzyskiego FAN działa przy Ostrołęckim Centrum Kultury. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Głównym zadaniem Klubu jest edukacja taneczna dzieci i młodzieży oraz popularyzacja tańca towarzyskiego w środowisku lokalnym.