Te panie znamy z ostrołęckiej siłowni. Zachwycają sylwetką i odnoszą sukcesy

Inne 26 października 2022 5 Komentarzy

Siłownia West Site Fitness w Ostrołęce ma szczęście do utalentowanych trenerek. Pracująca obecnie w West Site Aneta Bagińska-Gąska zdobyła dwa medale w Markach, natomiast Justyna Jasko zanotowała świetne starty w Wielkopolsce.

Aneta Bagińska-Gąska jest trenerem personalnym i instruktorem fitness w klubie West Site w Ostrołęce. Może pochwalić się dużymi osiągnięciami, gdyż w ostatnim czasie wzięła udział w prestiżowych zawodach federacji NPC w Markach.

Na poziomie regionalnym trenerka z West Site zdobyła dwa medale - trzecie miejsce i brązowy medal w mocno obstawionej kategorii Bikini Masters +35 lat i srebrny medal w kategorii Bikini Novice do 166 cm. Na stronie West Site czytamy:

Jak sama mówi te wyniki są bardzo satysfakcjonujące i są uwieńczeniem 4-letniej przygody ze sportami sylwetkowymi. Do tego wyjścia szykowała się około roku - trening rospisywala sobie samodzielnie

Z tej samej siłowni z przeszłości wiele osób może kojarzyć Justynę Jasko. Trenerka pochodząca z powiatu ostrowskiego nie raz prezentowała się z bardzo dobrej strony w zawodach, a w ostatnim czasie tylko potwierdziła doskonałą dyspozycję. Zdobyła złoty w kategorii w kategorii Bikini fitness kobiet do 169 cm podczas Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness 2022, po czym zdobyła Puchar Polski w kategorii Bikini fitness kobiet powyżej 164 cm.