zdjecie 4844

Te wydarzenia sportowe na pewno zapamiętamy [WIDEO]

Inne 30 grudnia 2017 4 Komentarze

2017 rok dobiega końca, czas więc na kilka podsumowań. Przez ostatnie 365 dni odbyło się wiele wydarzeń sportowych, które zapamiętamy na długo. Kilka z nich udało nam się uwiecznić na wideo. Przeżyjmy to jeszcze raz.

2017 rok dobiega końca, czas więc na kilka podsumowań. Przez ostatnie 365 dni odbyło się wiele wydarzeń sportowych, które zapamiętamy na długo. Kilka z nich udało nam się uwiecznić na wideo. Przeżyjmy to jeszcze raz.

1. Awans Korony Ostrołęka do IV ligi2. Powrót MZKS Narew Ostrołęka3. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej i mistrzostwo dla Dolnego Śląska4. Awans Bartnika Myszyniec do A Klasy5. Oprawa kibiców Narwi Ostrołęka poświęcona śp. Piotrowi Galusowi6. Niebywały come-back Energi i wygrana w złotym secie z Huraganem Międzyrzec Podlaski7. Gala UFO 9 i walka wieczoru Movsisjan vs Przywoźny8. Gala "Sparta" w Ostrołęce i walka wieczoru Zyra vs Jusis9. Otwarcie kortów tenisowych z Martą Domachowską i Klaudią Jans-Ignacik10. Wizyta Grzegorza Łomacza w Ostrołęce11. Premiera książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż"12. Awans APN Ostrołęka 2004 do Ekstraligi Mazowieckiej

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:24, 30 grudnia 2017

Gość

Mecz Energi w złotym secie to było coś pięknego i niesamowitego. Na pewno te wydarzenie przeszło do historii ostrołęckiej siatkówki. Nawet czasy z 1 ligi nie ma sobie z tym równym.


...
07:59, 31 grudnia 2017

Jacek

Dla mnie zawsze ważna była Pilka nożna wiec awans i dobra postawa Korony cieszy bardzo. Powstanie narwi wprowadzi kolejne rozdrobnienie funduszy jestem przeciw ale już praca z dziećmi w apn to też dobra robota. Żeby nie Narew Korona i Apn by się musiały dogadać a zyskała by tylko Pilka.  


...
08:05, 31 grudnia 2017

Jacek

Ogromne brawa za korty. Mimo niszowosci tego sportu to ważną rzeczą jest kolejny nowy obiekt na wysokim poziomie. Myśle że najważniejszą w obecnej chwili będzie inwestycja w biegani i tory dla nich bo wiadomo stadion boisko itd ale moi znajomi biegają w smogu po obwodnicy wiec do dzieła prezydencie masz 3 głosy mojej rodziny.  


...
13:16, 31 grudnia 2017

Do Jacek

BBL popieramy i dziękujemy jak powstanie bieżnia napewno Pan prezydent będzie miał mase głosów od nas i nie tylko.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.