Te wydarzenia sportowe na pewno zapamiętamy [WIDEO]

Inne 30 grudnia 2017 4 Komentarze

2017 rok dobiega końca, czas więc na kilka podsumowań. Przez ostatnie 365 dni odbyło się wiele wydarzeń sportowych, które zapamiętamy na długo. Kilka z nich udało nam się uwiecznić na wideo. Przeżyjmy to jeszcze raz.1. Awans Korony Ostrołęka do IV ligi2. Powrót MZKS Narew Ostrołęka3. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej i mistrzostwo dla Dolnego Śląska4. Awans Bartnika Myszyniec do A Klasy5. Oprawa kibiców Narwi Ostrołęka poświęcona śp. Piotrowi Galusowi6. Niebywały come-back Energi i wygrana w złotym secie z Huraganem Międzyrzec Podlaski7. Gala UFO 9 i walka wieczoru Movsisjan vs Przywoźny8. Gala "Sparta" w Ostrołęce i walka wieczoru Zyra vs Jusis9. Otwarcie kortów tenisowych z Martą Domachowską i Klaudią Jans-Ignacik10. Wizyta Grzegorza Łomacza w Ostrołęce11. Premiera książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż"12. Awans APN Ostrołęka 2004 do Ekstraligi Mazowieckiej

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:24, 30 grudnia 2017

Gość

Mecz Energi w złotym secie to było coś pięknego i niesamowitego. Na pewno te wydarzenie przeszło do historii ostrołęckiej siatkówki. Nawet czasy z 1 ligi nie ma sobie z tym równym.

ocena: -         zgłoś
...
07:59, 31 grudnia 2017

Jacek

Dla mnie zawsze ważna była Pilka nożna wiec awans i dobra postawa Korony cieszy bardzo. Powstanie narwi wprowadzi kolejne rozdrobnienie funduszy jestem przeciw ale już praca z dziećmi w apn to też dobra robota. Żeby nie Narew Korona i Apn by się musiały dogadać a zyskała by tylko Pilka.  

ocena: -         zgłoś
...
08:05, 31 grudnia 2017

Jacek

Ogromne brawa za korty. Mimo niszowosci tego sportu to ważną rzeczą jest kolejny nowy obiekt na wysokim poziomie. Myśle że najważniejszą w obecnej chwili będzie inwestycja w biegani i tory dla nich bo wiadomo stadion boisko itd ale moi znajomi biegają w smogu po obwodnicy wiec do dzieła prezydencie masz 3 głosy mojej rodziny.  

ocena: -         zgłoś
...
13:16, 31 grudnia 2017

Do Jacek

BBL popieramy i dziękujemy jak powstanie bieżnia napewno Pan prezydent będzie miał mase głosów od nas i nie tylko.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.