Tęcza JBB Łyse skuteczna w pierwszym sparingu

Piłka nożna 01 lutego 2015 Komentarzy

Tęcza JBB Łyse pokonała Ostrovię Ostrów Mazowiecka w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Dwie bramki dla Tęczy strzelił jej nowy nabytek - Marek Kaliszewski.

Pierwsza połowa starcia Ostrovii z Tęczą przebiegała pod dyktando zawodników z Ostrowi Mazowieckiej. Trener Paweł Kowalczyk mógł cieszyć się z trafień Rafała Komosy i Pawła Murawskiego. Dzięki temu czwartoligowiec prowadził do przerwy 2:0. W drugiej odsłonie kapitalnie zagrali jednak zawodnicy, prowadzeni przez trenera Kazimierza Puławskiego.

Tęcza była stroną nie tylko wyraźnie przeważającą, ale i niesamowicie skuteczną. Dwie bramki dla swojej nowej drużyny strzelił Kaliszewski, kolejne trafienia dołożyli jeszcze Tomasz Golan i Paweł Magdaleński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Tęczy 4:2. Drużyna z powiatu ostrołęckiego pokazała więc, że powinna liczyć się w walce o awans do IV ligi.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza JBB Łyse 2:4 [2:0]