zdjecie 5254

Tęcza Łyse zagra w barażach o IV ligę!

Piłka nożna 17 czerwca 2015 Komentarzy

W środę 17 czerwca odbyły się mecze ostatniej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2014/15. Bezpośredni awans do IV ligi uzyskała Wkra Bieżuń, w barażach zagra natomiast przedstawiciel powiatu ostrołęckiego - Tęcza JBB Łyse.

W środę 17 czerwca odbyły się mecze ostatniej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2014/15. Bezpośredni awans do IV ligi uzyskała Wkra Bieżuń, w barażach zagra natomiast przedstawiciel powiatu ostrołęckiego - Tęcza JBB Łyse.

Podopieczni Dariusza Narolewskiego przystąpili do meczu z Wkrą Sochocin niezwykle zmotywowani, z rytmu nie wybiło ich nawet spóźnienie gości. Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie, kiedy to gracze z Łysych strzelili trzy bramki. Po zmianie stron gospodarze postawili kropkę nad "i", ustalając wynik meczu na 4:0. Po raz kolejny doskonałe zawody rozegrali dwaj liderzy Tęczy - Marek Cichy (dwa gole) i Marek Kaliszewski, obaj zakończyli spotkanie ze zdobyczami bramkowymi i asystami. Czwartą bramkę dołożył Przemysław Śnietka.

Wyjazdową wygraną nad Żbikiem Nasielsk zanotował KS CK Troszyn. Dzięki temu klub może pochwalić się bardzo dobrym czwartym miejscem na zakończenie sezonu. Dobrych nastrojów brakowało w Rzekuniu, gdzie miejscowa Rzekunianka zmierzyła się z Koroną Ostrołęka. Niebiesko-żółci wygrali 2:0, lecz nie mogą być zadowoleni z 5. miejsca w tabeli, gdyż celem drużyny był z pewnością powrót do IV ligi. Jeszcze gorsze miny mieli gracze Rzekunianki, którzy w 30 meczach wygrali jedynie dwa razy i okazali się zdecydowanie najsłabszym klubem "okręgówki".

Wicemistrza ligi okręgowej czekają jeszcze mecze barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej. Mecze Tęcza JBB Łyse - Drukarz Warszawa rozegrane zostaną 24 czerwca (w Łysych) oraz 27 czerwca (w Warszawie).

Wyniki 30. kolejki LO Ciechanów-Ostrołęka:

Boruta Kuczbork 0-6 Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Tęcza Łyse 4-0 Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń 2-0 Mazowsze Jednorożec
Pełta Karniewo 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Rzekunianka Rzekuń 0-2 Korona Ostrołęka
Orzyc Chorzele 2-2 Iskra Krasne
Żbik Nasielsk 0-1 KS CK Troszyn

Końcowa klasyfikacja Ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:

1. Wkra Bieżuń 67
2. Tęcza JBB Łyse 65
3. Sona Nowe Miasto 64
4. KS CK Troszyn 63
5. Korona Ostrołęka 62
6. Wkra Sochocin 50
7. Żbik Nasielsk 48
8. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 41
9. Makowianka Maków Mazowiecki 40
10. Tęcza Ojrzeń 39
11. Iskra Krasne 36
12. Pełta Karniewo 29
13. Boruta Kuczbork 24
14. Orzyc Chorzele 22
15. Mazowsze Jednorożec 19
16. Rzekunianka Rzekuń 13

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.