Tęcza strzela na potęgę w okręgówce

Piłka nożna 21 października 2015 Komentarzy

Tęcza Łyse rozgromiła Makowiankę Maków Mazowiecki 5:1 w spotkaniu 12. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy trenera Dariusza Narolewskiego to zdecydowanie najskuteczniejsza drużyna okręgówki, nic więc dziwnego, że są zdecydowanym liderem.

Strzelanie w sobotnim meczu rozpoczął Marek Kaliszewski, który już w 10. minucie umieścił piłkę w siatce rywala. Minęło niespełna 60 sekund, a wynik brzmiał 1:1 po zaskakującej akcji wykończonej przez Rafała Obłudkę. Riposta Tęczy była jednak błyskawiczna - już w 14. minucie Piotr Kamionowski dał ponowne prowadzenie ekipie gości. Po pół godzinie gry na 3:1 podwyższył Marek Cichy - w pierwszej połowie kibice w Makowie Mazowieckim nie oglądali więcej bramek. W drugiej odsłonie Tęcza potwierdziła swoją skuteczność i to dwukrotnie. Najpierw w 75. minucie Mateusz Bałdyga strzelił czwartego gola, a wynik meczu na 5:1 już trzy minuty później ustalił Piotr Kamionowski.

Po dwunastu kolejkach Tęcza ma na swoim koncie 30 punktów i o cztery "oczka" wyprzedza drugie w tabeli KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Narolewskiego strzelają mnóstwo bramek - do tej pory zdobyli ich 53, co daje średnią ponad 4 goli na mecz.

MAKOWIANKA Maków Mazowiecki - TĘCZA Łyse 1-5 (1-3)
Kaliszewski 10, P. Kamionowski 14, 78, Cichy 31, Bałdyga 75

TĘCZA: Radchenko, Cekała (52' Zalewski), Cichy, Kaliszewski, P. Kamionowski, K. Kamionowski, Korytkowski (75' Cendrowski), Pa. Magdaleński (69' Pi. Magdaleński), Śnietka (71' Bałdyga), Sowa, Sulkowski.