Telewizor dla kibica – zakrzywiony czy płaski ekran?

Inne 14 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Kochasz oglądać sport w telewizji? Chciałbyś zwiększyć komfort kibicowania i dostrzec detale, które do tej pory były niezauważalne? Wybierz telewizor, który dostarczy ci najlepszych wrażeń bez wychodzenia z domu!

Kochasz oglądać sport w telewizji? Chciałbyś zwiększyć komfort kibicowania i dostrzec detale, które do tej pory były niezauważalne? Wybierz telewizor, który dostarczy ci najlepszych wrażeń bez wychodzenia z domu!

Rozdzielczość 4K

Im większą rozdzielczość ma telewizor, tym bardziej szczegółowy i realny będzie obraz. Obecnie standardem są telewizory Full HD, które z powodzeniem sprawdzą się do codziennego użytku. Jeżeli zależy ci na wyższej jakości, warto pomyśleć o urządzeniu 4K, mającym czterokrotnie więcej pikseli (ok. 8 milionów). Płaskie ekrany o dużej przekątnej były do niedawna marzeniem każdego kibica. Pomimo że wciąż cieszą się ogromną popularnością, powoli oddają palmę pierwszeństwa bardziej innowacyjnym technologiom m.in. telewizorom z zakrzywionym ekranem (Curved), takim jak Samsung QE75Q8CAMTXXH.

Telewizor z zakrzywionym ekranem

Ekrany curved to powiew futuryzmu w twoim domu. Przykuwają wzrok designerskim kształtem i eleganckim wyglądem, a przy tym biją na głowę modele z płaskim ekranem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii uzyskujemy poczucie niespotykanej głębi – przechodzimy na drugą stronę ekranu i zwiększamy pole widzenia. Porównując dwa ekrany o tych samych parametrach, ekran curved będzie wydawał się większy i szerszy. Co więcej, oglądając mecz w kilka osób, każda z nich będzie odbierała seans w ten sam sposób – wszystko dzięki zachowaniu krzywizny ekranu, która odpowiada naturalnej krzywiźnie gałki ocznej. Możesz siedzieć naprzeciwko telewizora lub zająć miejsce z boku kanapy, a i tak dostrzeżesz każdy detal i nie będziesz musiał wysilać wzroku.

Telewizor dla kibica – jaki wybrać?

Jedną z chętniej wybieranych marek telewizorów z zakrzywionymi ekranami jest Samsung. Modele QLED, zaprojektowane w technologii "Quantum Dot", to idealny wybór dla kibiców, którym zależy na stabilnym odwzorowaniu barw i widoczności najmniejszych detali. Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki Ultra Black odcienie na ekranie są jednolite, a jakość niezmienna bez względu na porę dnia. Oglądając mecze, zależy nam na zobaczeniu wydarzeń takimi, jakie są w rzeczywistości. Wybierając telewizor z ekranem curved, np. Samsung QE75Q8CAMTXXH, mamy pewność, że obraz jest nieprzekłamany, a paleta kolorów na ekranie idealnie oddaje realne odcienie.
Samsung QE75Q8CAMTXXH pozwala dojrzeć to, czego nie moglibyśmy zobaczyć na zwykłym ekranie – nawet na bardzo jasnych lub bardzo ciemnych fragmentach nie tworzy rozmytych plam, na których nie można dostrzec szczegółów.

Po co się ograniczać, skoro na wyciągnięcie ręki masz technologię przyszłości? Nawet jeżeli zostaniesz w domu i będziesz oglądał mecz w telewizji, szeroki kąt widzenia sprawi, że poczujesz się, jakbyś kibicował na stadionach. Telewizory Samsung qe75q8camtxxh to dowód na to, że nie ma ograniczeń, których nie można pokonać.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę