Ten mecz szybko się rozstrzygnął. Korona ograna przez Makowiankę (zdjęcia)

Piłka nożna 12 października 2019 18 Komentarzy

W meczu 10. kolejki grupy północnej IV ligi mazowieckiej kibice w Ostrołęce obejrzeli aż osiem goli. Niestety, sześć strzelili przyjezdni. Makowianka Maków Mazowiecki wygrała z Koroną Ostrołęka.

Mecz był już rozstrzygnięty praktycznie do przerwy, bo Makowianka po 32 minutach prowadziła w Ostrołęce 4:0, pozbawiając gospodarzy złudzeń, co do zdobycia kompletu punktów. Swoje show miał Kamil Majkowski - autor trzech bramek już w pierwszej połowie - którego znać możemy m.in. z występów w warszawskiej Legii.

Po 60 minutach było już 0:6. Na szczęście piłkarze Korony postarali się jeszcze, by nie skończyło się blamażem "do zera" i strzelili dwie bramki. Końcowy wynik: 2:6, trzy punkty trafiają do Makowa Mazowieckiego.

Korona Ostrołęka - Makowianka Maków Mazowiecki 2:6 (0:4)
Bramki: Turek 75; Grabowski 86 - Majkowski 9, 23, 27; Tyska 20; Matusiak 54; Zakrzewski 59;

Korona: Kowalski - Karczewski, Jastrzębski, Borkowski, Ludwiczak, Zalewski, M. Tarnowski, P. Tarnowski, Zalewski, Krzewski, Kwaczreliszwili. Zagrali również: Siurnicki, Mignielewicz, Płomiński, Turek, Buchalski, Kiernozek.