Test Coopera dla wszystkich! Poświęć 12 minut. Ruszyły ZAPISY

Lekkoatletyka 31 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 24 września 2022 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce. Test skierowany jest do wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, niezależnie od wieku czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Jeżeli uczestniczyłeś/aś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

- Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie - zachęcają organizatorzy z UKS Clan Ostrołęka.

Udział w Teście jest nieodpłatny. Na najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem testu i pamiątkowy numer startowy.

Zgłoszenia potrwają do 22 września 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają.

ZAPISY na stronie UKS Clan Ostrołęka.

DEKLARACJA UCZESTNIKA  (516,43 KB)

REGULAMIN  (623,3 KB)

Program minutowy:

  • 9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
  • 10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu najmłodszych z rodzicami; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
  • 10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami
  • 11:00 – Bieg dzieci i młodzieży
  • 11:30; 12:00 – Biegi OPEN
  • 12:30 – Bieg Norwidowski 13:00 – Bieg po rekord
  • 13:30 – Bieg Solidarności
  • 14:00 ­­- Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i konkursów przeprowadzanych na bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych z UKS Clan.       

Patronat nad testem objęli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, przewodniczący rady miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor ostrołęckiego szpitala wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia Paweł Rafał Natkowski. Narodowym koordynatorem akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.