zdjecie 7612

Test Coopera dla wszystkich. Trwają ZAPISY

Lekkoatletyka 22 sierpnia 2018 1 Komentarz

Uczniowski Klub Sportowy „CLAN” działający przy II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce zaprasza do udziału w „Teście Coopera”,  który odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce w dniu 16 września 2018r.

Uczniowski Klub Sportowy „CLAN” działający przy II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce zaprasza do udziału w „Teście Coopera”,  który odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce w dniu 16 września 2018r.

Jest próba wysiłkowa, opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić Twoją aktualną kondycję fizyczną. Aby test był wiarygodny nie należy bać się zmęczyć.  Podczas testu należy starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo, nie zatrzymywać się. Można biec, truchtać, maszerować, skakać, byleby pieszo.

Zobacz regulamin testu - w załączniku  (671,46 KB).

Zapisy - TUTAJ lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.  Deklarację – wypełnij  i złóż w biurze zawodów. Uwaga! niepełnoletni składają w biurze zawodów deklaracje podpisane przez rodziców/prawnych opiekunów. Wzór deklaracji i więcej informacji na stronie klubu www.uks-clan.cba.pl  lub pod numerem telefonu 506799655, 602711305.

Organizatorzy przygotowali nagrody: Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę.  Szkoła/klub/rodzina, którą będzie reprezentować największa ilość uczestników, otrzyma wyróżnienie. Wyróżnienie otrzyma zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii K i M oraz najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu. Wśród uczestników zostaną rozdane drobne upominki.

Udział w teście jest bezpłatny.

Program minutowy:

9:00-14:00 Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych minimum na
1 godzinę przed wyznaczoną godziną startu).
10:00 Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą
co 30 min.; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
13:30 Start biegu „Solidarności” kończący test.
14:00 Zakończenie imprezy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
07:16, 25 sierpnia 2018

cooper Tadeusza

Nie powinny te zawody być prowadzone tak rozwlekle.
Dobra inicjatywa lecz większość na co dzień biegających osób nie przychodzi na ten test ponieważ jest zbyt rozłożony w czasie i ciągnie się jak flaki z olejem :(
Grupy startujące powinny być o wiele większe !
Byłoby sprawniej i przyjemniej :)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.