zdjecie 3114
zdjecie 3114

Test Coopera dla wszystkich. Trwają zapisy

Lekkoatletyka 02 września 2019 0 Komentarzy

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce działający przy II LO im. C.K. Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ulicy Witosa 1.

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce działający przy II LO im. C.K. Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ulicy Witosa 1.

Test Coopera to próba wysiłkowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić aktualną kondycję fizyczną. Aby test był wiarygodny, nie należy bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na własnych nogach. Test skierowany jest do wszystkich, niezależnie od płci, wieku i stażu biegowego. Jeśli nie sprawdziłeś się jeszcze, masz teraz świetną okazję.

Program minutowy:
9:00-14:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
13:30 – Start biegu „Solidarności” kończący testy.
ok. 14:00 – Zakończenie imprezy, podsumowanie, wręczenie pucharów i nagród.

Zgłoszenia i zapisy na adres: elektronicznezapisy.pl przyjmowane są do 26 września 2019 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc i rezygnacji zgłoszonych w systemie uczestników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają. Deklarację uczestnicy wypełniają i składają w biurze zawodów.

UWAGA! Niepełnoletni składają deklarację w biurze zawodów podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów. Udział w TEŚCIE COOPERA jest nieodpłatny.

Nagrody:

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę,

Wyróżnienia otrzymają:

- szkoła/klub/rodzina, którą będzie reprezentować największa liczba uczestników.
- zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii Kobiet i Mężczyzn
- najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu.

Wśród uczestników rozdane zostaną skromne upominki.

Jednocześnie zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne we wtorki i czwartki w godzinach 16:00 -17:30 realizowane w ramach dotacji z Urzędu Miasta Ostrołęki oraz „Programu „Klub” 2019″ z Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.  Więcej informacji na stronie http://testcoopera.pl/, na stronie klubu UKS CLAN http://uks-clan.cba.pl/ i pod numerem telefonu: 506 799 655, 602 711 305.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.