To będzie święto futbolu. Przed nami APN Winter Cup 2021

Piłka nożna 10 grudnia 2021 3 Komentarze

Przed nami kolejny APN Winter Cup: halowy turniej organizowany przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej to gwarancja wysokiego poziomu sportowego i  wielkich emocji. Tym razem w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zagrają drużyny z rocznika 2012.

APN Winter Cup to wielkie święto futbolu. W 2018 roku najlepszy okazał się Talent Białystok, a dwie ostatnie edycje wygrała Korona Ostrołęka. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę. Kolejna edycja, dla rocznika 2012, odbędzie się w sobotę 11 grudnia. Pierwszy mecz o godz. 9:00.

Sponsorami głównymi turnieju są Miasto Ostrołęka i Drukarnia A-Z Color. Sponsoringu turnieju podjęły się także firma KDF Podatki, MZOSTiIT Ostrołęka, Delikatesy Delicja oraz zakłady mięsne Pekpol. Patronat medialny objęły: portal eostroleka.pl oraz Tygodnik Ostrołęcki. Turniej odbywa się przy współpracy z klubem MZKS Narew Ostrołęka.

Mecze trwać będą 10 minut, bez przerw. Grać będą zespoły 5-osobowe+bramkarz, zmiany przeprowadzane będą systemem hokejowym.

Zagrają drużyny: APN Ostrołęka, Korona Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, Młode Orły Pułtusk, KAS Kadzidło, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Żuri Olsztyn.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:02, 10 grudnia 2021

Kibic

W ostatnich latach takie turnieje to jedne Wielkie dziadostwo.....ok dzieci grają ale kiedyś jak pan Szkopek organizował turnieje to przyjeżdżały top markowe zespoły a teraz .... Bez komentarza

ocena: -         zgłoś
...
23:09, 10 grudnia 2021

Do kibic

Tylko że kiedyś o wiele łatwiej było ściągnąć 'top markowe zespoły'. Teraz w każdym większym mieście jest balon i nikt nawet nie myśli o graniu na hali.
U nas niestety jeszcze raczej długo będziemy marzyć o takim czymś  

ocena: -         zgłoś
...
01:50, 11 grudnia 2021

A

A czy gdzieś w powiecie grają Ekstraklasowe bądź 1 ligowe drużyny??!!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.