To był świetny mecz! Zagrali dla Szymona Wołynka (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 28 stycznia 2018 1 Komentarz

Występy przedszkolaków, pokaz sztuk walki Gladiatorów, a przede wszystkim Wielki Mecz - takie atrakcje czekały na uczestników imprezy charytatywnej dla 4-letniego Szymona Wołynka z Ostrołęki. W hali przy Partyzantów zbierano fundusze na jego leczenie i rehabilitację. Było sportowo i przepysznie!Spróbować można było bowiem fantastycznych wypieków przygotowanych na tę okazję. Publika dopisała, bo miejsca w hali wypełniły się w większości. Na trybunach nie mogło zabraknąć także Szymona, który głośno kibicował piłkarzom grającym dla niego. Rozgrzewkę przedmeczową w formie zumby przeprowadziła Anna Kowalczyk. W Wielkim meczu reprezentacja urzędników z Urzędu Miasta i Urzędu Wojewódzkiego pokonała kadrę Przedszkola Miejskiego nr 5 i Rady Osiedla Wojciechowice 8-7. Losy meczu ważyły się do ostatnich sekund, ale sędzia Sebastian Załęski ostatecznie zakończył spotkanie przy minimalnym zwycięstwie UM&UW.

Szymon Wołynek urodził się w czerwcu 2014 r. z wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych oraz innymi chorobami towarzyszącymi. Szymon jest pod opieką wielu specjalistów: neurochirurga, urologa, neurologa, nefrologa, poradni rehabilitacyjnej oraz ortopedów. Więcej o Szymonku przeczytasz tutaj.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wołynek, 6310 pomagacie Państwo Szymonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Składy drużyn uczestniczących w Wielkim Meczu:

UM i UW: Jerzy Grabowski, Grzegorz Milewski, Paweł Rzewnicki, Marcin Grabowski, Michał Skowroński, Adrian Grądzki, Jakub Polita, Dariusz Zieliński, Kamil Kowalski, Michał Gleba.

PM 5 i ROW: Wojciech Dudkowski, Adam Górka, Kamil Piotrak, Grzegorz Kilijański, Krzysztof Pyskło, Zdzisław Ścibek, Janusz Jabłoński, Dariusz Wołynek, Maciej Kurowicki, Paweł Samsel.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
14:08, 29 stycznia 2018

uczestnik

Super mecz super gra zawodników z ogromnym poświęceniem super przedszkolaki cieszę się że tam byłem i świetnie spędziłem czas.

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.