Transfery ruszyły! Marszałek i Celiński wybrali Trójkę Ostrołęka

Piłka ręczna 27 lipca 2023 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka z przytupem rozpoczęła okres transferowy przed sezonem 2023/24. Do ostrołęckiego zespołu dołączył autor 72 bramek w ostatnim sezonie, jak również jeden z najlepszych kołowych ostatniego sezonu, uczestnik meczu gwiazd.

Zespół Trójki wzmocnił Mateusz Marszałek, opisany przez klub jako "utalentowany leworęczny skrzydłowy". Urodzony w 2000 roku zawodnik to wieloletni gracz ROKiS Radzymin, zarówno w II, jak i w I lidze.

- Jestem bardzo szczęśliwy z dołączenia do Trójki Ostrołęka. Trójka to kolektyw młodości połączony z doświadczeniem z ogromnym potencjałem - powiedział Marszałek, cytowany przez stronę Trójki.

Jako, że to nazwisko z tradycjami w piłce ręcznej (któż nie zna legendarnego bramkarza Andrzeja Marszałka?), to liczymy na to, że Mateusz będzie kolejnym Marszałkiem, który napisze znakomitą historię - i to także w Ostrołęce.

Trójka nie zwolniła tempa i zaprezentowała kolejnego zawodnika: to uczestnik meczu gwiazd I ligi Szymon Celiński, także z ROKiS Radzymin. Na pewno będzie to solidne wzmocnienie ostrołęckiej ekipy!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.