Trenerzy Energi Net odwiedzili kadrowiczów w Spale (zdjęcia)

Siatkówka 28 lipca 2017 0 Komentarzy

Trenerzy Energi Net Ostrołęka w ramach wakacyjnej przerwy postawili nie tylko na wypoczynek, ale też na poszerzanie doświadczenia. Mateusz Mielnik i Arkadiusz Piasta odwiedzili reprezentację Polski podczas zgrupowania przygotowawczego do Mistrzostw Europy, które startują za miesiąc w Polsce.

Mateusz Mielnik i Arkadiusz Piasta pojechali do Spały, by obserwować przygotowania kadry narodowej, ale także przy okazji zdobywać cenne doświadczenie szkoleniowe pod okiem świetnych fachowców: Ferdinando de Giorgiego, Piotra Gruszki, Oskara Kaczmarczyka i pozostałych członków licznego sztabu reprezentacji Polski. Trenerzy Energi Net Ostrołęka mieli okazję wziąć udział w treningach, jak również wymieniać uwagi z trenerami kadry narodowej.

- Chcieliśmy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do siatkarskich Mistrzostw Europy. Mogliśmy uczestniczyć w treningach, pomagać oraz dużo rozmawiać ze sztabem szkoleniowym kadry. Wciąż chcemy się rozwijać, aby jak najlepiej prowadzić drużynę Energi Net - podkreśla trener Mateusz Mielnik.

Wskazówki od selekcjonera de Giorgiego i jego asystentów przydadzą się już od najbliższego wtorku 1 sierpnia. Wtedy to zaplanowano pierwszy trening Energi Net przed sezonem 2017/18. Początek zajęć o godz. 17.00 w hali im. A. Gołasia i co ważne: na pierwszy trening zaproszeni są również kibice, którzy będą mogli przywitać się z nową biało-czerwoną drużyną.

Sezon 2017/18 w II lidze siatkarzy ruszy 30 września, wtedy to Energa Net zmierzy się na własnym parkiecie z Huraganem Wołomin. Wcześniej, bo 23 września, startują rozgrywki Pucharu Polski, ostrołęczanie w pierwszej rundzie wstępnej zmierzą się na wyjeździe z SMS PZPS II Spała.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.