zdjecie 8073

Trening noworoczny Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia)

Kolarstwo 03 stycznia 2018 1 Komentarz

Kolarze nie mogą usiedzieć nawet po szampańskiej nocy sylwestrowej. Już 1 stycznia o godzinie 12:00 dwudziestu dwóch śmiałków wyruszyło na II Trening Noworoczny.

Kolarze nie mogą usiedzieć nawet po szampańskiej nocy sylwestrowej. Już 1 stycznia o godzinie 12:00 dwudziestu dwóch śmiałków wyruszyło na II Trening Noworoczny.

Na specjalnie przygotowanym "RowerParku" przez prezesa KK24h Marka Karczewskiego - trasie do uprawiania techniki kolarstwa MTB XC - stawili się profesjonaliści i amatorzy dwóch kółek. Przyjechali rywalizować, kolarze, triathloniści i biegacze, oczywiście wszyscy na rowerach.

Wszystkich uczestników przywitali na starcie i złożyli noworoczne życzenia Marek Karczewski i Mariusz Rynkiewicz z zarządu KK24h.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, mężczyzn i kobiety. Mężczyźni mieli do przejechania 6 rund po ok. 2 km każda, kobiety 4 rundy, a dzieci 3 rundy.

Już od samego startu można było zauważyć, że nie wszyscy a może nawet większość zawodników nie przyjechała tu na sielankę. Ostre tempo narzucił Arek Jechanowski a tuż za nim Mariusz Rynkiewicz. Kilka rund wspólnej jazdy i ten pierwszy na starcie zameldował się jako drugi zawodnik na mecie II Treningu Noworocznego. Zwyciężył z prawie dwuminutową przewagą Mariusz Rynkiewicz z KK24h, drugi Arkadiusz Jechanowski KK24h, a jako trzeci kreskę przekroczył Łukasz Małecki z Ciechanowa T4B Bike Team.

Wśród pań zanotowano remis co w kolarstwie rzadko spotykamy lecz obie panie, które wystartowały zasługiwały na remisowy wynik za walkę i z trasą i z rowerami na zbyt trudnej technicznie trasie, którą często musiały pokonywać pieszo. Dorota Korzep-Czekalska i Katarzyna Fąk to dwie zwyciężczynie poniedziałkowych zmagań. Jedynym śmiałkiem wśród młodzieży był Mateusz Lendzioszek z KK24h, który znakomicie poradził sobie z trudami trasy przejeżdżając trzy okrążenia.

- Gratulujemy wszystkim ukończenia i dziękujemy za wspaniałe humory podczas tego kolarskiego treningu - podkreśla Marek Karczewski. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii Pijącego_mleko, polecamy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
08:25, 06 stycznia 2018

KK24h

Pełne wyniki rywalizacji na kk24h.pl/wynikiSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.