Treningi badmintona w Ostrołęce. W każdy czwartek

Inne 01 sierpnia 2019 4 Komentarze

W każdy czwartek w Ostrołęce odbywają się bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona. To dyscyplina zyskująca coraz większą popularność. Być może i w Ostrołęce doczekamy się mistrzów?W dniach od 4 do 11 sierpnia 2019 roku katowicki Spodek stanie się areną badmintonowych zmagań dla najlepszych zawodników z całego świata. W naszym kraju, w centrum Katowic odbędą się Mistrzostwa Świata Seniorów. Turniej ten to indywidualne mistrzostwa świata w rozgrywkach pojedynczych i podwójnych mężczyzn i kobiet oraz rozgrywki w grze mieszanej. W 2019 roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się tej rangi impreza, gdzie nawet 3000 zawodników z całego świata rywalizować będą w ramach turnieju głównego oraz imprez Światowego Festiwalu Badmintona.

Badminton to dyscyplina sportu, która zdobywa serca coraz szerszego grona aktywnych ludzi. Daje on dużo frajdy i przyjemności, a zarazem można wylać sporo potu w rywalizacji z przeciwnikami. Również u nas w Ostrołęce istnieje możliwość pogrania i potrenowania tego najszybszego na świecie sportu rakietowego.

Klub Sportowy Badminton Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Odbywają się one w każdy czwartek od godziny 1800 w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 przy ul. Jaracza 5 w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:19, 01 sierpnia 2019

Tonald_Dusk

Witam! A czy takie spotkania odbywają się również dla osób dorosłych? Pozdrawiam!

ocena: -         zgłoś
...
13:28, 01 sierpnia 2019

Yyy

Dolaczam sie do pytania wyzej

ocena: -         zgłoś
...
13:59, 01 sierpnia 2019

Badminton

Tak, w tym czasie mogą grać (i grają :) również osoby dorosłe.  

ocena: -         zgłoś
...
14:40, 01 sierpnia 2019

Ja

Grają głównie osoby dorosłe.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.