Trenują i sparują. Cel: Dobra forma wiosną

Piłka nożna 07 lutego 2022 0 Komentarzy

Drużyny z powiatu ostrołęckiego przygotowują się do rozgrywek ligowych. Na wiosnę chcą być w dobrej formie, więc trenują i sparują. Mecze testowe mają za sobą ekipy z Myszyńca, Łysych czy Baranowa.

Trzeci sparing w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny rozegrał Aldo Bartnik Myszyniec. Piłkarze z Myszyńca zwyciężyli 5:1 w starciu z SKS Szczytno po golach Marcina Kamińskiego (hat-trick), Mateusza Krajzy i Adama Kobusa. We wcześniejszych test-meczach wygrali 6:1 z ŁKS II Łomża i zremisowali 2:2 z Kurpikiem Kadzidło.

Świt Baranowo również rozpoczął już przygotowania. Po trzech treningach przyszedł czas na sparing, w którym Świt przegrał z juniorami Narwi Ostrołęka z rocznika 2006. Spotkanie zakończyło się wygraną ostrołęczan 3:1.

Lider B Klasy GKS Łyse zmierzył się w pierwszym sparingu z Orłem Sypniewo. Wyżej notowana ekipa z Sypniewa wygrała ten mecz 5:2.

Mecz sparingowy miał rozegrać także Kurpik Kadzidło, lecz spotkanie odwołano z powodu licznych zachorowań w ekipie z powiatu ostrołęckiego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.