zdjecie 171

Trójka kontra Agrykola. Kolejne emocje w hali III LO

Piłka ręczna 10 grudnia 2021 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka w najbliższą sobotę rozegra mecz z Agrykolą Ochota Warszawa. Szczypiorniści z naszego miasta postarają się wypaść jak najlepiej w starciu z przeciwnikami ze stolicy.

 

Mecz Trójka - Agrykola odbędzie się 11.12.2021r. (sobota) o godzinie 17:00 w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce przy ul. księdza F. Blachnickiego 5.

zdjecie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Klub przygotował niespodzianki dla najmłodszych kibiców. 

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Trójka zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 zwycięstw w 9 meczach. Z kolei Agrykola jest piąta, spośród ośmiu meczów wygrała pięć. 

Aktualna tabela II ligi:

Msc.Nazwa drużynyMZwPRwRpZdStPkt
1AZS UMCS Lublin9810030523124
2UMKS Trójka Ostrołęka9810027823424
3KS AZS AWF Warszawa9630025924018
4KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka8621024319017
5UKPR Agrykola Ochota Warszawa8532119418814
6UKS Olimpia Biała Podlaska9450023924812
7SPR Nowe Piekuty8350121422010
8MKS Padwa II Zamość835002382749
9UKS MSMS Victoria Łódź716011842044
10BESTIOS Białystok918002352833
11Pabiks IMPACT II Pabianice817001752523
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.