Trójka nie wykorzystała szansy na zwycięstwo. Tabela I ligi

Piłka ręczna 31 października 2022 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka rozegrała świetną pierwszą połowę meczu i wysoko prowadziła z ROKIS Radzymin, lecz ostatecznie to rywale schodzili z boiska jako zwycięzcy. W drugiej połowie odrobili straty i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Trójka doskonale rozpozczęła wyjazdowe spotkanie. W 14. minucie po bramce Daniela Murawskiego podopieczni Waldemara Salisa prowadzili już 7:2. Drużyna Trójki zdołała utrzymać przewagę do przerwy i schodziła na nią z prowadzeniem 16:11. Pachniało drugim zwycięstwem ostrołęczan w tym sezonie.

Ale, niestety, nie udało się. Już po 10 minutach drugiej połowy było 19:19, a minutę później gospodarze już prowadzili. Przewaga została szybko roztrwoniona i mim dość zaciętej końcówki, to jednak miejscowi zwyciężyli 31:29.

Trójka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Dworak, Obidziński 4, Jędrzejewski 5, Turski, Ludwiczak 10, Dmowski 1, Piskowski 2, Pachucki 1, Murawski 6, Wysocki.