Trójka Ostrołęka bez trzech zawodników. Zagrają w Jurandzie

Piłka ręczna 27 lipca 2022 1 Komentarz

Damian Skowroński, Damian Tobolski i Andrzej Kosik odchodzą z Trójki Ostrołęka. W najbliższym sezonie występować będą u ligowego rywala ostrołęczan, czyli w Jurandzie Ciechanów.

Trzech zawodników z Ciechanowa w sezonie 2021/22 było solidnym wzmocnieniem ostrołęckiej drużyny. Walnie przyczynili się oni do tego, że Trójka grała bardzo dobrze i ostatecznie zajęła drugie miejsce w tabeli.

Choć nie było to miejsce premiowane awansem do I ligi, to jednak zarząd ostrołęckiego klubu złożył akces do gry na wyższym poziomie ligowym i tym sposobem w sezonie 2022/23 dojdzie do meczu Trójki z Jurandem w I lidze.

Ale w tym meczu Damian Skowroński, Damian Tobolski i Andrzej Kosik zagrają w drużynie Juranda Ciechanów. Ciechanowski klub oficjalnie to potwierdził.

Kto zastąpi ich w Trójce? Skarbnik klubu Norbert Kolanowski potwierdził nam, że Trójka szuka wzmocnień, bo przydałoby się "2-3 zawodników ogranych" w I lidze. Rozmowy są prowadzone, a na nazwiska przyjdzie czas po zakończeniu

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
03:45, 28 lipca 2022

Pan prezes

2-3 To może być za mało. Trzeba patrzeć również pod kątem kontuzji. Nie wiem jak będzie teraz wyglądała bramka bez Skowronskiego, a od tej pozycji radziłbym zacząć. Może Salis wróci haha

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.