zdjecie 330
zdjecie 330

Trójka Ostrołęka celuje w grupę finałową

Piłka ręczna 29 sierpnia 2020 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka w sezonie 2020/21 chce awansować do grupy finałowej. W zespole szczypiornistów z Ostrołęki zaszło kilka zmian. 

Trójka Ostrołęka w sezonie 2020/21 chce awansować do grupy finałowej. W zespole szczypiornistów z Ostrołęki zaszło kilka zmian. 

W tym roku szeregi naszego zespołu opuścili trzej czołowi zawodnicy: Artur Kraszewski, nasz kapitan Patryk Obidziński i Michał Deptuła. Wszyscy trzej przeszli do zespołu z Radzymina (II liga). Pozytywna informacja jest taka, że po rocznej nieobecności wrócił do Ostrołęki Sławomir Dmowski (poprzednio CKS Jurand Ciechanów – 1 liga). Szeregi zespołu wzmocni bramkarz Piotr Kozłowski. Mam nadzieję, że po poważnej operacji w dalszej części sezonu wróci Kamil Ludwiczak. Prowadzone są również rozmowy z innymi zawodnikami

- mówi trener Trójki Rafał Niećko, cytowany przez stronę klubu.

Treningi mają odbywać się whali sportowej w III LO, jak również na siłowni. Treningi biegowe będą miały miejsce przy Szkole Podstawowej nr 10. Najbliższym sprawdzianem sparingowym dla Trójki ma być Memoriał Zbigniewa Majewskiego. Oprócz ostrołęczan, zagrają również ekipy z Piekut, Dąbrowy Białostockiej oraz AZS AWF Warszawa.

Naszym celem na ten rok jest zajęcie miejsca 1-2 w grupie i awansowanie do grupy finałowej. A tam walczyć o jak najlepsze lokaty

- podsumowuje trener Niećko. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:38, 30 sierpnia 2020

Gość

pierdu pierdu mydlenie oczuSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.