Trójka Ostrołęka pozostaje niepokonana. Wygrana ze Szczypiorniakiem [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 27 listopada 2021 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka po emocjonującym meczu pokonała Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. Drużyna z Ostrołęki wciąż jest niepokonana w II lidze.

Choć przyjezdni zaczęli od prowadzenia 3:1, to jednak piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka szybko weszli na dobre tory. Nie tylko odrobili stratę, ale też rzucali kolejne bramki, uzyskując przewagę 10:6. Po emocjonujących 30 minutach Trójka prowadziła, ale Szczypiorniak odrobił część strat. Było 12:10 dla zespołu z Ostrołęki.

W drugiej połowie dwubramkowa przewaga utrzymywała się, ale przy stanie 20:18 jeden z zawodników Szczypiorniaka doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Jak się okazało, to nie był jedyny problem gości. Niedługo później Trójka prowadziła już 23:19 i zmierzała po zwycięstwo. Ale drużyna gości do samego końca biła się o co najmniej remis - po świetnym meczu 25:24 wygrała jednak Trójka.

Dla zawodników z Ostrołęki to ósme ligowe zwycięstwo z rzędu. Trójka wciąż jest niepokonana!

Trójka Ostrołęka - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25:24 (12:10)