I liga: Trójka Ostrołęka pokonała Włókniarza. Szósta wygrana w sezonie [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 03 marca 2024 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała ostatni w tabeli Włókniarz Konstantynów Łódzki w meczu 17. kolejki I ligi gr. C. Gospodarze po ciekawym meczu zwyciężyli 33:29.

Początek spotkania był wyrównany - do 13. minuty wynik oscylował wokół remisu, wówczas na tablicy wyników zobaczyliśmy 6:6. Ale wtedy trio Marszałek - Brzozowski - Sypiański doprowadziło do tego, że przewaga Trójki stała się bezpieczniejsza.

A przynajmniej tak się wtedy wydawało. W 20. minucie było już jednak 10:10, a później... 10:12 dla gości. Na szczęście, miejscowym udało się uspokoić grę. Końcówka dla Trójki: Jędrzejewski, Celiński, Kraszewski i do przerwy 14:13 dla podopiecznych Tomasza Rybickiego. W drugiej połowie udało się powiększyć przewagę i zakończyć mecz 4-bramkowym zwycięstwem.

Było to szóste zwycięstwo Trójki w tym sezonie, podopieczni Tomasza Rybickiego mają też na koncie 9 porażek. Za tydzień ostrołęczanie pauzują, a później czeka ich wyjazdowe starcie ze Startem Konin.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 33:29 (14:13)

Trójka: Jędrzejewski 5, Kraszewski 2, Świerżewski, Ludwiczak 1, Malkhasyan 1, Marszałek 3, Kaczyński 6, Minota 2, Sypiański 5, Rybicki, Brzozowski 5, Wysocki, Celiński 3.

Transmisję z meczu przeprowadził RCS Livestream.