Trójka Ostrołęka z kolejnym zwycięstwem. I z debiutantami...

Piłka ręczna 27 lutego 2022 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka odnotowała kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Ostrołęczanie pokonali na wyjeździe Pabiks II Pabianice 36:28.

Trójka doskonale zaczęła ten wyjazdowy mecz, bo już w 6. minucie byo 5:1 dla ostrołęczn. Przewaga powiększała się i po 10 minutach gry Trójka prowadziła już różnicą sześciu bramek 9:3. Do przerwy różnica między obiema ekipami powiększyła się i było jasne, że Trójka tego meczu przegrać nie może. Po 30 minutach podopieczni Rafała Niećko prowadzili 22:13.

Ostatecznie skończyło się wygraną 36:28. Debiut w zespole seniorów zaliczyli Adrian Kaczyński i Maciej Chełstowski. Obaj rzucili po jednej bramce.

Trójka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Wysocki, Chełstowski 1, Obidziński 11, Kraszewski 5, Ludwiczak 3, Prekiel, Dmowski 4, Kaczyński 1, Piskowski 4, Gąska 1, Murawski 1, Skowroński, Niećko 4, Majkowski 1.