Trójka Ostrołęka: Zwycięska passa trwa [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 10 października 2021 0 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka kontynuują zwycięską passę w II lidze. Tym razem ostrołęczanie wygrali wysoko z Pabiks Impact II Pabianice.

Trójka od samego początku ruszyła do ataku i w 9. minucie gospodarze prowadzili już 4:0. Cztery bramki przewagi były także do przerwy, kiedy to podopieczni Rafała Niećko prowadzili 14:10. W drugiej połowie przewaga drużyny z Ostrołęki jeszcze się powiększyła. Ostatecznie wyniosła 10 bramek, gdyż Trójka zwyciężyła 34:24.

Najskuteczniejszym zawodnikiem całego meczu został Kamil Ludwiczak, zawodnik Trójki Ostrołęka rzucił 9 bramek.

Trójka zagrała w składzie: Szurnicki, Obidziński 4, Zieliński 1, Ludwiczak 9, Dmowski 2, Kosik 2, Poznański, Skowroński, Tobolski 8, Piskowski 1, Gąska, Pachucki 4, Murawski 3.