Trójka tym razem bez zwycięstwa

Piłka ręczna 23 kwietnia 2022 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka nie powiększyła zdobyczy punktowej po wyjazdowym meczu ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Tym razem lepsi byli rywale.

Na początku meczu Trójka wyszła na prowadzenie 2:0, później było 2:1 i było to niestety ostatnie prowadzenie ostrołęczan w tym spotkaniu. Później udało się utrzymywać wynik w okolicach remisu - w 21. minucie było 9:9. I to też był ostatni remis w tym spotkaniu...

Drużyna gospodarzy błyskawicznie odskoczyła na cztery bramki (13:9) i mimo dobrej końcówki Trójki, na przerwę miejscowi schodzili z jednobramkowym prowadzeniem 15:14.

W drugiej odsłonie wyrównaną grę można było obserwować do stanu 20:19 w 39. minucie, kiedy to bramkę rzucił Piskowski. Później jednak to Szczypiorniak znów osiągnął przewagę (24:19, później 26:20, 28:21) i stało się jasne, że punkty zostaną w Dąbrowie Białostockiej. Po 60 minutach było 31:24 dla gospodarzy.

Była to trzecia porażka Trójki w tym sezonie. Podopieczni Rafała Niećko mają na swoim koncie też 15 zwycięstw.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - Trójka Ostrołęka 31:24 (15:14)

Trójka (obok nazwiska liczba bramek): Wysocki, Obidziński 5, Majkowski, Świerżewski 1, Zieliński 1, Ludwiczak 8, Turski, Piskowski 2, Gąska, Pachucki 1, Murawski, Skowroński, Niećko 3, Tobolski 3.