Trójka walczyła, ale punkty zostały w Warszawie. Zobacz tabelę I ligi

Piłka ręczna 02 kwietnia 2023 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe z AZS UW Warszawa 23:31. Mecz z czołową drużyną I ligi do przerwy wyglądał nieźle, na przerwę ostrołęczanie schodzili z remisem. W drugiej części gospodarze włączyli jednak piąty bieg.

Mecz zaczął się od przewagi gospodarzy, dzięki czemu miejscowi prowadzili 6:2 w 10. minucie. Trójka prezentowała się jednak niezwykle ambitnie. Ostrołęczanie walczyli do końca pierwszej połowy, w 28. i 29. minucie do siatki trafił Szymon Turski i dzięki temu zrobiło się 12:12. Z remisem drużyny schodziły na przerwę.

Po zmianie stron ekipa AZS UW była już jednak skuteczniejsza, systematycznie powiększając przewagę. Efekt końcowy - to wygrana różnicą ośmiu bramek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym meczu był Patryk Obidziński - 7 bramek.

AZS UW Warszawa - Trójka Ostrołęka 31:23 (12:12)

Trójka (obok nazwiska liczba bramek): Obidziński 7, Jędrzejewski, Turski 5, Ludwiczak 1, Głażewski, Dmowski 2, Minota 1, Kaczyński, Sypiański 3, Malkhasyan 2, Pachucki 1, Wysocki, Niećko, Tobolski 1.