Troszyn nie sprostał Sonie. Wyniki 14. kolejki ligi okręgowej

Piłka nożna 07 listopada 2016 Komentarzy

To nie był udany występ KS CK Troszyn. W 14. kolejce ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała z Soną Nowe Miasto aż 0:4. KS CK zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, lideruje wciąż Korona Ostrołęka.

Już w pierwszej minucie meczu w Nowym Mieście gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Konrada Podgórskiego. W dodatku już w 7. minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Troszyna Adrian Drężek i dalsze 83 minuty goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. Sześć minut po stracie zawodnika Troszyn stracił drugą bramkę, autorem jej był Łukasz Młudzikowski. W 23. minucie było już 3:0 dla gospodarzy, tym razem bramkę samobójczą strzelił Artur Abramczyk. Po przerwie padła jedna bramka dla gospodarzy, w 56. minucie wynik meczu ustalił Mariusz Wojeński.

Dla Sony było to ósme zwycięstwo w sezonie, w tym piąte odniesione na własnym boisku. Z kolei Troszynowi ciężko gra się na wyjazdach, podopieczni Łukasza Bałazego w delegacjach odnieśli tylko jedno zwycięstwo w ośmiu meczach. Łączny bilans KS CK to cztery zwycięstwa, cztery remisy i sześć porażek. Daje to jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. W ostatnim meczu jesieni KS CK zagra u siebie (czyli przy Partyzantów w Ostrołęce) z Koroną Szydłowo, 11 listopada o 13.00.

Sona Nowe Miasto - KS CK Troszyn 4:0 (3:0)

⚽ 1:0 Podgórski '1
⚽ 2:0 Młudzikowski '13
⚽ 3:0 Abramczyk (sam) '23
⚽ 4:0 Wojeński '56

KS CK: Drężek - Abramczyk, Dzwonkowski, Kopeć, Sakowski, Knap (7' Zawojek), Chromik, M. Kaczyński, Rudziński (65' S.Kaczyński), Grabowski (60' Dąbrowski), Gutowski (82' B.Kaczyński).