Troszyn prowadził 4:0 i... przegrał 4:5

Piłka nożna 13 listopada 2021 1 Komentarz

Kibice w Troszynie nie mieli dziś prawa się nudzić. W meczu IV ligi padło aż 9 goli. KS CK Troszyn prowadził ze Stoczniowcem Płock już 4:0, ale stracił 5 goli i trzy punkty pojechały do zespołu rywali.

KS CK Troszyn zaliczył piorunujący początek meczu, wygrywając 4:0 już po 20 minutach. Dawid Kałek, Dominik Dzwonkowski, Jakub Tyska i Jakub Stepnowski sprawili, że na trybunach raczej nikt nie myślał o innym scenariuszu, niż pewne 3 punkty. Ale za to kibice na całym świecie kochają piłkę nożną, że bywa niezwykle zaskakująca...

I tak stało się w Troszynie. Jeszcze przed przerwą gościom udało się zdobyć dwa gole, a w drugiej połowie doprowadzili do remisu, aż w końcówce zwycięską bramkę zdobył Kamil Dąbrowski. Był on też autorem hat-tricka w tym spotkaniu, pozostałe dwa gole dla przyjezdnych dołożył Przemysław Kowalczyk.

KS CK Troszyn - Stoczniowiec Płock 4:5 (4:2)