Troszyn przegrał z Wisłą. Szlagier IV ligi rozstrzygnięty w doliczonym czasie gry [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 24 kwietnia 2022 1 Komentarz

Pojedynek dwóch zespołów walczących o czołowe miejsca w IV lidze zakończył się wygraną gospodarzy. KS CK Troszyn w spotkaniu 24. kolejki przegrał na wyjeździe z Wisłą II Płock 1:3. Dwa gole dla Nafciarzy padły w doliczonym czasie gry.

Prowadzenie w Płocku objął KS CK Troszyn, w 35. minucie w dogodnej sytuacji pod bramką miejscowych mógł być Kamil Majkowski, ale wtedy został... mocno kopnięty przez zawodnika gospodarzy Jakuba Miarkę próbującego wyekspediować piłkę. Sędzia nie wahał się i wskazał "na wapno". Marcin Świderski pewnie strzelił z karnego, bramkarz rzucił się w drugi róg i było 1:0 dla KS CK.

W 59. minucie zawodnik, który wcześniej sprokurował karnego, odkupił winy. Miarka dorzucił na głowę Patryka Szczepańskiego, a ten pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Troszyna.

W 85. minucie przed dobrą szansą stanął Dawid Kałek, ale niestety jego strzał nie trafił nawet w bramkę Wisły. Za to w doliczonym czasie gry Dawid Klepczyński wykorzystał doskonałą okazję i dał Wiśle zwycięstwo. Chwilę później Wisła wyszła z kolejną kontrą i Bartosz Zynek strzelił gola na 3:1, po czym sędzia zakończył spotkanie.

Wisła II Płock - KS CK Troszyn 3:1 (0:1)