Troszyn rozbił Legionovię!

Piłka nożna 19 października 2024 0 Komentarzy

W meczu IV ligi, KS CK Troszyn odniósł imponujące zwycięstwo, pokonując Legionovię Legionowo aż 5:0. To była jedna z najbardziej jednostronnych potyczek tej rundy.

Pierwsza połowa meczu skończyła się tylko jednym golem i to gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Edgardo Ruiz wykorzystał precyzyjne podanie Charkiewicza, otwierając tym samym wynik spotkania. Po przerwie Troszyn zdominował boisko, zdobywając aż cztery bramki. Maciej Twarowski dwukrotnie pokonał bramkarza gości, a do siatki trafili także Jakub Tyska oraz Igor Lewczuk.

To był zdecydowanie jeden z najlepszych występów Troszyna w tym sezonie. Wysoka wygrana pozwoliła drużynie poprawić swoją pozycję w tabeli. Z kolei dla Legionovii jest to porażka, która z pewnością będzie bolała. Ale to już nie problem ekipy z powiatu ostrołęckiego!

KS CK Troszyn - Legionovia 5:0 (1:0)