Troszyn rozgromił Rzekuniankę w Pucharze Polski! Pokaz siły

Piłka nożna 02 października 2024 3 Komentarze

W meczu ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski KS CK Troszyn zdemolował Rzekuniankę Rzekuń, wygrywając aż 10:0. To historyczne zwycięstwo zapewniło troszynianom awans do półfinału rozgrywek.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gości. Już w pierwszej połowie Troszyn wypracował sobie solidną przewagę, prowadząc 2:0. Po przerwie prawdziwą kanonadę urządzili piłkarze z Troszyna. Strzelili aż 8 bramek i zakończyli mecz "dwucyfrówką" 10:0. Bramki strzelali: Korytkowski, Drężek, J. Tyska 2, Ruiz 3, Zyśk 2, Matusiak (k).

To zdecydowanie najbardziej efektowne zwycięstwo w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Troszyn pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując skuteczną i efektowną grę. Z takim impetem zespół z pewnością będzie chciał kontynuować swoją przygodę w rozgrywkach pucharowych.

Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn 0:10 (0:2)