Troszyn się nie zatrzymuje! Wygrana 7:0 na wyjeździe [WIDEO]

Piłka nożna 20 sierpnia 2022 2 Komentarze

KS CK Troszyn nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali na wyjeździe ze Świtem Staroźreby. I to różnicą siedmiu goli...

Wynik meczu w 10. minucie otworzył Filip Woźnica. Nowy zawodnik KS CK wykorzystał podanie Kacpra Bałasa. Po trzech minutach było już 2:0, tym razem rzut karny i gol niezastąpionego Kamila Majkowskiego.

W 40. minucie swojego drugiego gola w tym sezonie zdobył Michał Pragacz po asyście Jakuba Tyski. Koniec? Ależ skąd. Kolejny rzut karny, ponownie Kamil Majkowski i było 4:0.

W drugiej połowie miejscowi kibice obejrzeli kolejne trzy gole - wszystkie dla Troszyna. Hat-tricka skompletował Majkowski, Kacper Matusiak wrzucił na 6:0, a "siódemkę" przypieczętował Mariusz Wierzbowski.