Troszyn wygrywa z Marcovią. Niespotykana sytuacja w czubie tabeli IV ligi

Piłka nożna 09 kwietnia 2022 11 Komentarzy

KS CK Troszyn odniósł piętnaste zwycięstwo w 21. meczu ligowym w tym sezonie. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego wygrali na wyjeździe z Marcovią Marki 2:0. Na szczycie tabeli zapanował wielki ścisk - pierwsza "czwórka" ma po... 48 punktów.

Obie bramki dla Troszyna padły w drugiej połowie - w 55. i 69. minucie. To były niezwykle ważne trzy punkty w kontekście dalszej walki o najwyższe miejsca w lidze. Nowy bilans KS CK, po meczu z Marcovią, to 15 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki.

Sytuacja jest bowiem niezwykle ciekawa - po 21. kolejce Mławianka Mława, Wisła II Płock, KS CK Troszyn i Ząbkovia Ząbki mają po 48 punktów. Do końca sezonu pozostało jeszcze 13 kolejek, ale musiałoby się wydarzyć coś naprawdę niespodziewanego, by na miejscach 1-4 znalazła się inna, niż wymienione ekipy. Mecze między czołową czwórką zapowiadają się niezwykle ciekawie i zapewne zdecydują o kolejności na czołowych miejscach w tabeli IV ligi w sezonie 2021/22.