Troszyn zdominował Karczew

Piłka nożna 04 listopada 2023 0 Komentarzy

KS CK Troszyn nie dał szans ekipie Mazura Karczew i przed własną publicznością pokonał rywali 4:0 w meczu IV ligi mazowieckiej. Dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji.

KS CK Troszyn objął prowadzenie już w siódmej minucie po strzale z szesnastu metrów. Po 25 minutach gospodarze prowadzili 2:0, tym razem piłka wpadła w "okienko" bramki gości. Do przerwy utrzymał się rezultat 2:0,a drugą połowę KS CK Troszyn zaczął znakomicie, bo trzecim golem. W 81. minucie padła czwarta bramka dla Troszyna.

Krótko mówiąc - Troszyn w tym meczu był zdecydowanie lepszy i zasłużenie zdobył komplet punktów. Na listę strzelców wpisywali się: Jakub Tyska (dwukrotnie), Konrad Drężek i Orchan Faracov.

KS CK Troszyn - Mazur Karczew 4:0 (2:0)

• bramki: J. Tyska 2, Drężek, Faracov

Troszyn: Sobieski - M. Tyska, Gąska, Caceres, Poreda, Luchyk, Ruiz, Wierzbowski, Drężek, J. Tyska, Charkiewicz. Zagrali również: Szyszkowski, Dmitruk, Wasilewski, De Sousa Costa, Matusiak, Kuźmicki i Faracov.