Troszyn zremisował z Marcovią i stracił pozycję lidera

Piłka nożna 15 października 2022 1 Komentarz

KS CK Troszyn zremisował z Marcovią Marki 2:2 w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej. Remis dla drużyny z powiatu ostrołęckiego uratował Junior. Troszyn stracił pozycję lidera na rzecz Mazovii Mińsk Mazowiecki.

W 7. minucie wynik meczu otworzyli gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Michał Durajczyk. Troszynianie po 30 minutach meczu wyrównali, ale za sprawą... Kacpra Bystrosa, zawodnika Marcovii, który skierował piłkę do własnej siatki.

W drugiej połowie także kibice obejrzeli dwa gole. W 54. minucie Krystian Przyborowski strzelił na 2:1 dla zespołu z Marek i taki wynik utrzymywał się aż do 85. minuty. Wówczas rezerwowy Junior doprowadził do wyrównania i ustalił wynik tego meczu na 2:2.

Remis powoduje, że Troszyn pożegnał się z pozycją lidera - o jeden punkt drużynę KS CK wyprzedza Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Marcovia Marki - KS CK Troszyn 2:2 (1:1)

Troszyn (skł. wyjść.): Stelmach - Bajor, Szyszkowski, Gąska, Karabin, Majkowski, Ruiz, Pragacz, J. Tyska, Wierzbowski, Matusiak.