Trudny początek Volleya w II lidze. Beniaminek z Ostrołęki wraca bez punktów

Siatkówka 14 października 2023 3 Komentarze

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wciąż czekają na swoje premierowe zwycięstwo w II lidze. O tym, że beniaminkom nie jest łatwo, ostrołęczanie przekonali się po raz kolejny. Trójka Międzyrzec Podlaski wygrała z Volleyem 3:0.

Po przegranych 1:3 z Metrem Warszawa i 0:3 z MOS Wola Warszawa, ostrołęccy siatkarze wybrali się do Międzyrzeca Podlaskiego. To starcie również zaczęło się źle dla ekipy prowadzonej przez trenera Arkadiusza Piastę: pierwszego seta dość wysoko wygrała Trójka. W kolejnych dwóch odsłonach gra była bardziej wyrównana, ale z wygranych cieszyli się gospodarze.

Wynik końcowy - 3:0 dla Trójki. Przeskok między III a II ligą jest naprawdę duży, o czym SPS Volley przekonuje się w meczach drugoligowych. Szansa na pierwsze punkty - za tydzień w meczu domowym z KKS Kozienice.

Trójka Międzyrzec Podlaski - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:22, 15 października 2023

Iwo

Bardzo śłaby wręćz żenuący start drużyy.Jede wygrany set . Moim zdaniem poza Metrem nie graliśmy  tuzami a raczej średniakami. Takie wyniki świadczą o słabości drużyny.Zespół   ze słabym przyjęćiem,oraz  śroidkiem ,które nie zdobywają punktó nie ma szans w tej lidze. Jak pisałęm że będzie trudno  to obeci zawodnicy   reagowali   dosyć agresywnymi   wypowiedziami.Oby coś  zatybiło i się zmieniło  bo inaczej  będzie to bardzo smutny   sezon

ocena: 100%         zgłoś
...
18:18, 15 października 2023

Seses

Byłem na meczu z mos .problem naszych to blok i zagrywka  atak ok

ocena: -         zgłoś
...
19:25, 15 października 2023

Iwo

Atakujący w mec

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.