Trwa świetna passa juniorek Nike! 14. zwycięstwo z rzędu i awans do I ligi (zdjęcia)

Siatkówka 14 stycznia 2020 4 Komentarze

Zawodniczki Nike Ostrołęka kroczą od zwycięstwa w rozgrywkach juniorek. W ubiegłą niedzielę podopieczne Tomasza Pakieły pokonały Spartę II Warszawa 3:0 i awansowały do I ligi mazowieckiej.

Mecz w Ostrołęce, zgodnie z przewidywaniami, był tylko formalnością. Ostrołęczanki szybko narzuciły rywalkom swój styl gry i po pierwszym secie mogły już przybić sobie piątki za wzorowe wykonanie zadania, czyli pokonanie Sparty II Warszawa w fazie play-off. W dwóch kolejnych setach nasze siatkarki nie zamierzały jednak próżnować i zwyciężyły 3:0 (25:14, 25:19, 25:11).

Było to czternaste z rzędu zwycięstwo juniorek w tym sezonie. Czas na kolejnego rywala w fazie play-off, a będzie nim Legionovia II Legionowo, piąty zespół rundy zasadniczej I ligi.