Trwa zła passa Korony Ostrołęka (zdjęcia)

Piłka nożna 02 czerwca 2019 9 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:1 w dzisiejszym meczu grupy północnej IV ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie byli blisko wywalczenia jednego punktu - goście strzelili bramkę, dającą zwycięstwo, na kilka minut przed końcem starcia.

Choć z przebiegu spotkania nie wynikało, że Korona może czuć się zagrożona, wszystko zmieniło się w samej końcówce. Na dwie minuty przed końcem meczu rozegrały się wydarzenia, które zapewniły Mazovii trzy punkty. Najpierw Karol Górski sfaulował zawodnika gości w polu karnym i otrzymał za to czerwoną kartkę, a później jeden z graczy Mazovii pewnie wykonał "jedenastkę". Skończyło się porażką 0:1.

Był to piąty z rzędu mecz bez zwycięstwa ostrołęckiej Korony. Ostatni raz żółto-niebiescy wygrali 4 maja. Szansa na zmianę tej passy jeszcze tylko w dwóch kolejkach ligowych - najpierw z MKS Przasnysz, później z MKS Ciechanów. Obecnie Korona zajmuje 12. miejsce w tabeli.